Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/chelovechki_pedsovet/photo.jpg На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», комунальним закладом «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 354 комбінованого типу Харківської міської ради» проводиться згідно чинного законодавства України.

Всі звернення вирішуються своєчасно та належним чином, відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

Серед питань, які порушувались найчастіше, зустрічаються питання щодо електронної черги, влаштування до ЗДО, збереження місця під час літнього оздоровчого періоду, видачі документів на дітей у зв`язку з вибуттям до школи або з інших причин. Особливе місце займають звернення батьків дітей соціально не захищених категорій: це багатодітні сім’ї, малозабезпечені, внутрішньо переміщені, сім’ї дітей-інвалідів тощо.