Мета: надання відомостей дітям про правові норми, що регулюють відносини практично в усіх сферах суспільного життя; орієнтування дошкільників на загальнолюдські й національні цінності в дусі поваги до прав і свобод людини і громадянина. Створення умов для набуття дошкільниками досвіду правомірної поведінки й толерантного спілкування. Виховання любові та поваги до прав і свобод інших людей.

Напрямки роботи:

/Files/images/pravove_vihovannya/prava (1).png

Коордінаційний план:

Група Мета Форми роботи
Молодша (3-4 роки) Розширення знань про родинні стосунки, рідну домівку та дитячий садок. Стимулювання життєрадісності, доброзичливості, взаємодопомоги, турботи про інших людей. Розвиток інтересу до народних та родинних свят, звичаїв. Виховання поваги до працідорослих (батьків тапрацівників дитячого садка) Спостереження
Розгляд ілюстрацій
Вивченняпісень, віршів
Читання та обговорення казок
Елементи театралізації
Створення родинних альбомів (разом з батьками)
Запровадження створенняпорфоліо групи «Моя група»
Свята та розваги