Безпека дітей в дошкільному закладі

« ... ВСЕ, ЩО МИ РОБИМО, МИ РОБИМО ДЛЯ ТИХ, КОГО ЛЮБИМО НАЙСИЛЬНІШЕ - ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ».

На проблему безпеки дітей не може бути іншого погляду , як на проблему гостру , важливу , що вимагає чітких , скоординованих дій освітян , батьків , працівників різних служб і відомств.На жаль, щорічна статистика показує зростання числа подій, в яких страждають діти. Це пожежі в житлових будинках , дачних будинках ; аварії на дорогах; пригоди за дітьми в будинку , на вулиці , в освітніх установах. Саме тому, основним пріоритетом в роботі нашого дошкільного закладу є охорона життя та здоров'я дітей, організація їх безпечної життєдіяльності та навчання дітей основам безпеки життєдіяльності.

Безпека дітей в дошкільному навчальному закладі та її головні аспекти.

Безпека дітей в дошкільному закладі забезпечується адміністрацією та всіми працівниками закладу.

Завідувач закладу керується загальнодержавними та регіональними нормативно-правовими документами, що регламентують вимоги до дитячої безпеки у дошкільних закладах. Для виконання поставлених завдань і дотримання нормативів, керівник видає накази, удосконалює освітній процес, наймає необхідний персонал, дає відповідні розпорядження працівникам дитячого саду.