/Files/images/Картинки/6.jpg

В давнину люди похилого віку говорили молодим батькам: «Хочете подарувати дитині щастя, подаруйте йому п'ять якостей характеру».

На перше місце мудреці ставили працьовитість.
Справді, кому потрібен ледар чоловік? Кому потрібна ледарка дружина? Нікому! Адже у ледарів діти нічому не навчаться. Але працьовитість - це не тільки любов до праці. Це готовність зробити будь-яку роботу найкращим чином. Те, що ви робите для дружини, для чоловіка і, в кінцевому рахунку, для своїх дітей. Спільна праця об'єднує сім'ю.

Друга значуща риса - товариськість.
Товариська людина не тільки себе розкриває, але й інших дуже добре відчуває за настроєм, за погляду. Він легше переносить і біди, і негаразди.

Щедрість - це вміння ділитися не тільки тим, що маєш, але й тим, що знаєш. Знаю - розповім, вмію - покажу, сам навчився і тебе навчу.

Чесність - четверта риса характеру, риса моральності людини. Зв'язок з іншими людьми буде більш тісною і довірчої, якщо у вашої дитини присутня ця якість характеру.

Чуйність - вміння співчувати, співчувати, симпатизувати, співпереживати. Бажання зрозуміти іншу людину, допомогти йому, разом радіти і сумувати допоможе вашій дитині будувати добрі відносини з дорослими і однолітками.