Як навчити дитину англійській мові?/Files/images/angliyskiy/спс.jpeg

Вченими доведено, що людина легше всього навчається до семи років, тому не варто боятися починати вивчення іноземної мови в дошкільному віці. Діти від 5 до 7 років «схоплюють все на льоту, вчать лексику і основи граматики з вражаючою легкістю. Англійська мова для дошкільнят обов'язково включається в програми дитячих садків та освітніх курсів для малюків. Навчання мови малюків націлене не на викладанні як такому, а на занурення в мовне і культурне середовище, на розвиток мовних здібностей. У нашій статті ми розповімо, як навчити дитину англійської мови.

Як навчати англійській мові дошкільнят?

Будь-які заняття англійською з дошкільниками мають бути цікавими, захоплюючими і невимушеними. Малята ще не здатні всидіти довгий час на одному місці, концентруватися на чомусь, що не представляється їм важливим. Всі вправи повинні бути короткими, динамічними, пізнавальними. Кімната для проведення занять повинна бути затишною, але розташовує до навчальної діяльності. Нерідко практикуються уроки на свіжому повітрі, що, безумовно, дуже позитивно позначається на результативності курсів.

Англійська мова та ігри для дошкільнят/Files/images/angliyskiy/абс.jpeg

Всі діти позитивно відносяться до уроків, що проводяться в ігровій формі. Заняття іноземною для дошкільнят можуть включати рухливі, розвиваючі, спортивні ігри. Можуть використовуватися елементи малювання, розфарбовування, аплікації, а також театралізовані сценки, рольові та сюжетні ігри. Атмосфера при цьому повинна бути максимально дружною, доброзичливою і просоченою здоровою конкуренцією.

Англійська для дошкільнят та пісні

Ефективне навчання англійській мові дошкільників дозволяє занурити їх у культурне середовище тих народів, які говорять на даному діалекті. Немає нічого краще, ніж використання пісень мовою навчання. Можна розучувати і співати як найпростіші дитячі пісеньки, так і сучасні композиції відповідної тематики. Зазвичай при цьому спочатку розучують слова, необхідні для розуміння тексту, слухають музику просто для задоволення, а потім вже переходять до розучування тексту, співу за ролями або групами. Так іншомовна мова дуже добре сприймається на слух, адже багаторазове повторення – те, що потрібно для заучування фраз і граматичних конструкцій.
Загалом, головне - прищепити дитині навички комунікації, зацікавити у навчанні, тоді в школі і в житті проблем з іноземною мовою не буде.