Спортивне свято "Казковими стежинами"

Сьогодні в нашому садочку відбулося спортивне свято для дітей «Казковими стежинами»

В заході приймали участь діти старшого дошкільного віку.

Улюбленими вже давно стали для наших вихованців веселі старти, які включають у себе активне використання ігор-естафет. Щоб задовільнити інтереси і бажання дітей у змагальних іграх, було організовано це свято. Дошкільнята із задоволенням виконали під музичний супровід добірку цікавих вправ. Весело позмагалися з друзями в іграх-естафетах. І хлопчики, і дівчатка старанно змагалися, демонструючи свою спритність та швидкість, і з нетерпінням чекали підсумків. І на переможців, і на переможених чекав сюрприз – веселий спортивний танець.

Адже головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності.