Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

В нашому садочку починається акція "16 днів проти насильства"

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства», в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Міжнародна акція «16 днів проти насильства» ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

План заходів щодо проведення Всеукраїнської акції у КЗ «ДНЗ № 354» «16 днів проти насильства»

№ 3/п Заходи Дата проведення Відповідальні
1. Консультація для батьків «Жорстокість і насильство над дітьми» 25,29 листопада 2019 Вихователі всіх вікових груп
2. Тренінг для педагогів і батьків «Зупинимо насилля разом» 03 грудня 2019 Практичний психолог Фалєєва Т.І.
3. Конкурс малюнків «Щастя в родині очима дитини» 06 грудня 2019 Вихователі всіх вікових груп
4. Проведення тематичних занять«Добро,як сонечко, гріє» з 26.11.2019 по 10.12.2019 Вихователі всіх вікових груп
5. Майстер – клас для вихователів закладу«Правове виховання дітей в ЗДО» 06 грудня 2019 Вихователь-методист Богомольна Т.М.