Підсумки проведення Тижня пам’яті В.О. Сухомлинського «Людина починається з добра»

Для проведення Тижня була створена творча група, яка підготувала план та здійснювала організацію проведення методичного тижня. Розпочався Тиждень засіданням круглого столу з елементами тренінгу «Трансформація педагогічної спадщини В.Сухомлинського у сучасному освітньому процесі», в ході якого педагоги поділилися власним досвідом з теми впровадження педагогічного досвіду В.О. Сухомлинського у освітній процес.

В рамках Тижня педагоги провели тематичні виховні години, заняття мудрості, духовності, які були спрямовані на виховання в дошкільнят почуття доброти, взаєморозуміння, любові до оточуючих та природи: «Мудрість казок В.О. Сухомлинського» (вихователь старшої групи № 3, Артьомова Л.О.), «Доброта – це краса людської душі» (вихователь старшої групи № 9, Півницька Г.М..), «Людина починається з добра» (вихователь середньої групи № 6, Коваль О.Ю.), «Заняття у школі сердечності» (вихователь старшої групи № 7, Лаврук З.І.). Педагогічна година для педагогів закладу «В. О. Сухомлинський – гордість нашого народу» (вихователь Вербицька С.А.), «Серце віддане дітям» (вихователь Портянко Ж.Д.) відкрили перед колегами сторінки життя Великого Педагога.

Галерея "23/11/2018 Педагогічна година для педагогів закладу"