/Files/images/mtb_sada/Изображение 008.jpg

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти» від 19.12.2017 №1633

У дошкільному навчальному закладі ведеться постійна та планомірна робота щодо матеріально-техничного забезпечення. Всі технічні засоби знаходяться в належному технічному стані, поставлені на облік, зберігаються відповідно до санітарно-технічних вимог. Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу – є одним із провідних напрямків роботи завідувача та ради ДНЗ. До початку навчального року (в основному в літку,в період,колив ДНЗ мало дітей, а групи об’єднуються) батьками та працівниками проводяться поточні ремонти групових кімнат, спалень, підсобних приміщень, замінюється сантехнікатощо. З метою поліпшення умов перебування дітей та збереження тепла у осінньо-зимовий період замінюються старі вікна на металопластикові. До участі в покращенні умов перебування дітей активно долучаються батьки.

Дошкільний заклад розташований у типовій двоповерховій споруді, побудований у 1968 році, проектна потужність якої складає 177 дітей, розрахункова наповнюваність з урахуванням профілю груп складає 220 місць (фактична кількість дітей 252). Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, хозприміщення з овочесховищем) відповідають санітарним нормам, площа приміщень складає 3,628м2, загальна площа території закладу – 8,175 м2.

У ДНЗ на сьогодні функціонують: 12 групових приміщень, із них: 1 групове приміщення – оренда СПД-ФО Сухомліновою Н.В. «Школа радості», кабінет завідувача, методичний кабінет, кабінет практичного психолога, музично-спортивна зала, медичний блок: кабінет медичної сестри, ізолятор; кабінет завгоспа, харчоблок, комора харчова, комора кастелянші, пральня. У дошкільному навчальному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей.

Кількість приміщень:

1. Навчальних:

– 12 групових приміщень (з них орендує «Школа радості» 1 групу), 6 груп на І поверсі, 6 на ІІ поверсі;

- 1 музично-спортивна зала (ІІ поверх).

2. Підсобні:

- Комора для м’якого інвентарю та «костюмерна» - 2 кімнати (І поверх),

- Харчоблок – 1 приміщення (І поверх),

- Комора № 1, комора № 2 – 2 кімнати (І поверх),

- Пральня 2 кімнати (І Поверх).

3. Адміністративні приміщення:

- Кабінет завідувача – 1 кімната,

- Методичний кабінет – 1 кімната,

- Кабінет завгоспа – 1 кімната,

- Кабінет медичної сестри – 1 кімната,

- Ізолятор – 1 кімната,

- Кабінет практичного психолога – 1 кімната.

Кiлькiсть переглядiв: 2042