Українська вишиванка славиться різноманітністю узорів і палітрою кольорів. Чарівна у своїй красі вона єукраїнським оберегом, частиною культури, душею нашого народу.

Щоб розширити знання дітей про особливості вишитої сорочки, її значущість, прищепити любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни, 16 травняв нашому садочку Всесвітній День вишиванки був організований під гаслом: «Вишиванка іде по Землі».

Уранці в дошкільному закладі лунав дитячий гомін і веселий сміх. Малята із цікавістю розглядали сорочки однеодного, з гордістю розповідали, що таку красу.

Цікаво було дітям почути легенду про вишиванку, слухати українські пісні, водити хороводи, грати в народні ігри, відгадувати загадки, розглядати старовинний одяг із бабусиної скрині.

Такий захід формує у дітей почуття прекрасного, вселяє в душі маленьких українців тільки найкращі почуття, наповнює її споконвічною могутньою силою українського народу.

Галерея "16/05/2019 День Української вишиванки"