/Files/images/semya/ukrajinska_rodina.jpg
Тиждень родинності «Від дитини до її родини»

На виконання планів роботи Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради (далі – Управління освіти) та методичного центру Управління освіти на 2019 рік, з метою підвищення статусу родинного виховання, популяризації кращих педагогічних ідей щодо налагодження партнерської взаємодії педагогів та батьків, з 04.02.2019 по 08.02.2019 в нашому закладі буде проведено тематичний Тиждень родинності «Від дитини до її родини».

Головною метою Тижня є підвищення статусу родинного виховання через апробацію нових, дієвих методів взаємодії з родинами вихованців, зміцнення сім’ї, емоційне зближення дорослих і дітей, розвиток у них спільних духовних інтересів, поліпшення педагогічної взаємодії педагогів з батьками вихованців.

Основні завдання Тижня:

- розширення уявлень дітей про сім’ю та родину, родовід, сімейні традиції через організацію різних видів діяльності;

- підвищення педагогічної культури батьків;

- забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного та суспільного виховання;

- реалізація нових, дієвих форм співпраці з родинами вихованців;

- удосконалення якості роботи закладу дошкільної освіти шляхом налагодження партнерської взаємодії з батьками.