/Files/images/semya/0_94a9e_2dd8ef91_L.png ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Тижня родинності «Від дитини до її родини»

І. Мета та завдання Тижня

Це Положення визначає порядок проведення Тижня родинності «Від дитини до її родини».

Головною метою Тижня є підвищення статусу родинного виховання через апробацію нових, дієвих методів взаємодії з родинами вихованців, зміцнення сім’ї, емоційне зближення дорослих і дітей, розвиток у них спільних духовних інтересів, поліпшення педагогічної взаємодії педагогів з батьками вихованців.

Основні завдання Тижня:

- розширення уявлень дітей про сім’ю та родину, родовід, сімейні традиції через організацію різних видів діяльності;

- підвищення педагогічної культури батьків;

- забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного та суспільного виховання;

- реалізація нових, дієвих форм співпраці з родинами вихованців;

- удосконалення якості роботи закладу дошкільної освіти шляхом налагодження партнерської взаємодії з батьками.

ІІ. Організація та керівництво проведення Тижня

Загальне керівництво, координація та організація проведенняТижняздійснюється адміністрацією ЗДО.

ІІІ. Термін проведення Тижня

Тиждень проводиться з 04 до 08 лютого 2019 року у ЗДО.

ІV. Учасники Тижня

До участі у Тижні запрошуються працівники ЗДО, вихованці та їх батьки.

V. Шляхи реалізації завдань Тижня

Інформаційні заходи:

- проведення інформаційної кампанії (інформація у батьківських куточках, буклети, стенди, виставки, експозиції з питань виховання дітей);

- висвітлення на сайтах закладів дошкільної освіти та Управління освіти змісту та ходу Тижня.

Практичні заходи:

- підготовка та проведення з дітьми тематичних занять, бесід, спрямованих на формування у дітей поваги і турботливого ставлення до своєї родини;

- організація музичних, спортивних свят і розваг, виставок творчих робіт дітей спільно з батьками;

- створення родинних тематичних проектів;

- організація конкурсу сімейних талантів;

- створення на сайті закладу дошкільної освіти дієвої сторінки для батьків;

- організація та проведення для педагогів і батьків майстер-класів, «круглого столу», педагогічного діалогу з питань розвитку та виховання дошкільників.

VI. Звіти

Інформація про проведення Тижня подається до методичного центру Управління освіти:

- план проведення Тижня;

- фотозвіт про хід та підсумки проведення Тижня (2-3 фотографії у формі фотоколажу формату А-4; до 16.02.2019

VІ. Умови заохочення учасників Тижня

За підсумками організації та проведення Тижня визначаються кращі заклади дошкільної освіти, які відзначаються дипломами Управління освіти.

Критерії оцінювання:

- змістовність запланованих заходів;

- творчий підхід до оформлення фотозвіту;

- якість викладення матеріалу з максимальною інформативністю на сайті закладу.