/Files/images/bezpeka_jittdyalnost/дорога.jpg

про проведення Тижня безпеки дорожнього руху

І. Мета та завдання Тижня

Це Положення визначає порядок проведення тематичного Тижня безпеки дорожнього руху.

Головною метою Тижня є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків. Навчання уміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій. Формування у кожної дитини активної позиції щодо власної безпеки.

Основні завдання Тижня:

- вчити знаходити вихід у надзвичайних ситуаціях;

- дати знання про правила поведінки на дорозі в процесі практичної діяльності;

- орієнтуватися в головних дорожніх знаках;

- дотримуватися поведінки у транспорті;

- розширювати педагогічну грамотність батьків по питанню безпечної поведінки дітей на дорогах.

ІІ. Організація та керівництво проведення Тижня

Загальне керівництво, координація та організація проведенняТижняздійснюється адміністрацією закладу.

ІІІ. Термін проведення Тижня

Тиждень проводиться з 11 до 15 листопада 2019 року у ЗДО.

ІV. Учасники Тижня

До участі у Тижні запрошуються працівники ЗДО, вихованці та їх батьки.

V. Шляхи реалізації завдань Тижня

Інформаційні заходи:

- проведення інформаційної кампанії (інформація у батьківських куточках, пам’ятки, буклети, стенди тощо);

- висвітлення на сайті закладу дошкільної освіти ходу Тижня.

Практичні заходи:

- підготовка та проведенняігрових, інтерактивних занять, занять у формі подорожей тощо;

- організація спільної та самостійної діяльності щодо формування знань про правила дорожнього руху, дотримання їх у різних видах діяльності;

- створення умов для організації практичної діяльності вихованців (пізнавальні, розвиваючі, сюжетно-рольові, рухливі ігри тощо);

- організація та проведення конкурсів, вікторин, розваг;

- залучення до участі у заходах працівників закладу дошкільної освіти, батьків вихованців, працівників правоохоронних органів.

VI. Підведення підсумків

1. Підсумки підбиваються відразу після закінчення Тижня.

2. Члени оргкомітету закладу, переглядають матеріали проведених заходів, надані педагогами. Оргкомітет відмічає кращих серед педагогів, окремих дітей.

3. Кращі, за висновками комітету, відзначаються за передбаченим у закладі порядком: грамотою, подякою та відмічаються у наказі по закладу;

4. Видається підсумковий наказ, де проводиться аналіз та надаються рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

5. З відібраних оргкомітетом матеріалів оформляється окрема тека.