/Files/images/deti/РЕЭ 2.jpg Електронна реєстрація в дитячий садок

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

Як же зареєструватися до єдиної комп’ютерної бази даних?

Для цього необхідно пройти реєстрацію та заповнити форму у розділі «Мої заявки» на сайті https://reg.isuo.org/. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки нашого міста.

Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

ЯКЩО ВИ ВЖЕ ВИБРАЛИ САДОЧОК, то для надання заявки в електронну чергу потрібно:

1. Перейти на сайт «Електронна черга в дошкільні навчальні заклади» https://reg.isuo.org/

2. Ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

3. Обрати один дошкільний заклад, в який бажали б оформити дитину.

4. Надати заявку відповідно до Інструкції.

5. Протягом 10 днів принести документи (копія свідоцтва про народження дитини, документ про наявність пільг на влаштування дитини) до дошкільного навчального закладу для перевірки даних. Тільки тоді заявка буде поставлена у електронну чергу.

При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи у дошкільному закладі. Подача в електронному вигляді заяви забезпечить попередню реєстрацію дитини в електронній черзі до дитячого садочка з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Кiлькiсть переглядiв: 1748