/Files/images/harchuvannya/1343666638_assortiment-detskogo-pitaniya.jpg

Відповідно до закону України про Державний Бюджет на 2015 рік з січня 2015 батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державних і комунальних навчальних закладах у розмірі не менш 60% від вартості харчування на день.

Плата за харчування в ДНЗ вноситься щомісяця, не пізніше 15 числа поточного місяця, за який вноситься плата. Ви несете відповідальність за своєчасне надходження плати.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У Харкові встановили єдині грошові норми вартості харчування на одного вихованця дошкільного навчального закладу в день на 2017 рік.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.
Для дошкільних навчальних закладів визначено такі грошові норми:
- вікова група від 1-го до 3-х років - 18 грн. (з розрахунку: 7,2 грн. з бюджету і 10,8 грн. - батьківська плата);
- вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 23 грн. (з розрахунку: 9,2 грн. - бюджетні кошти і 13,8 грн. - батьківська плата).
Рішення Харківської міської ради Харківської області виконавчого комітету від 18.01.2017 № 3 «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2017 році»