/Files/images/Картинки/129.jpg

Основні завдання закладу дошкільної освіти:

• задовольняти потреби громадян в здобутті дітьми дошкільної освіти;
  • створювати сприятливі умови для виховання, навчання, збереження і зміцнення здоров'я дітей дошкільного віку;
  • здійснювати кваліфіковану допомогу в корекції мовленнєвих вад та психічних розладів дошкільників;
  • формувати здоровий спосіб життя (фізичний, психічний, духовний, соціальний);
  • розвивати творчі здібності та інтереси дітей.

Пріоритетні напрямки роботи закладу на 2018/2019 н.р.:

1. Збереження та зміцнення здоров’я дітей, формування у них розуміння цінності власного здоров’я, необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

2. Впровадження сучасних підходів до логіко-математичного розвитку дошкільників в процесі розумово-пізнавальної діяльності.

3. Зростання духовного потенціалу і духовного розвитку дитини шляхом сприйняття творів мистецтва, засобами театру, ігор, підвищення загальної культури усіх учасників освітнього процесу.

/Files/images/Картинки/дитё.jpeg