Міжнародний день захисту дітей. Свято для дітей “Морська мандрівка-квест пірата Джона”

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 01 червня 2021 року у КЗ «ДНЗ № 354» відбулося свято для дітей “Морська мандрівка-квест пірата Джона”.

У заході приймали участь діти усііх вікових груп. Прекрасне свято радості та надії. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Вихованцям була запропонована ігрова програма: різноманітні конкурси, випробування , естафети, дискотека , яка згодом перейшла до цікавого квесту по знаходженню піратського кладу. Діти, учасники свята отримали подарунки: солодощі, піратські мітки, піастри, кольорові кульки. Дітлахи отримали масу задоволення від сьогоднішньої зустрічі , вони приємно здивували тим, наскільки талановиті, кмітливі, активні та творчі.